OpeningCOCON_©Dieter Telemans_FLORALIËN(2)
20140506 Gent, Belgie
Opening van het kunstproject, De Cocon, van kunstenaar Will Beckers, door Vlaams minister van Leefmilieu, Natuur en Cultuur Joke Schauvliege in aanwezigheid van kinderen uit de Sint Janscollege Basischool van Gent. In aanloop naar de volgende editie van de FLORALIEN Gent in 2016 starten de FLORALIEN meet dit eerste initiatief waarbij de aandacht o.a. uitgaat naar betrokkenheid van kinderen bij kunst en cultuureducatieve activiteiten in en met de natuur. De Cocon in een natuurlijke levende installatie. Na de opening kregen de kinderen een workshop van de kunstenaar waarbij ze zelf natuurlijke bollen maakten met daarin een voederbol voor vogels.
Related
Vervallen serres van Stuivenberg worden deels heropgebouwd
Na bijna twintig jaar heeft het Brussels Gewest beslist om de compleet vervallen serres van Stuivenberg in Laken gedeeltelijk herop
Iseki lanceert nieuwe ruwterreinmaaiers
Iseki lanceert nieuwe ruwterreinmaaiers, zowel een zitmaaier als twee loopmaaiers. Naast de twee bestaande zitmaaiers ontwikkelde Iseki een smaller model,
Bezoek de Helleborusdagen in plantencentrum Het Wilgenbroek
Het is weer die tijd van het jaar waarin Het Wilgenbroek haar deuren opent voor liefhebbers van de betoverende Helleborus.